| Interna memorija | 256GB |
|---|---|
| Radna memorija | 12 GB |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 4252 mAh |
| Procesor | Apple A19 Pro |
| Kamera – wide | 48MP |
| Kamera – ultrawide | 48MP |
| Kamera – telephoto | 48MP |
| Selfie kamera | 18MP |
| Vrsta zaslona | Super Retina XDR OLED |
| Rezolucija | 2622 x 1206 px |
| Povezivost | Bluetooth, Wi-Fi |
| Dimenzije uređaja | 150 x 71,9 x 8,75 mm |
| Težina uređaja | 206 g |
| Tip SIM kartice | Nano, eSIM |
| Dual SIM | DA |
| Sadržaj pakiranja | USB adapter, Upute za korištenje, Jamstveni list, Uređaj |
| Stanje uređaja | NOVI |
Apple iPhone 17 Pro 256GB 5G
Sve cijene prikazane su s uključenim PDV-om.
Perfect Biz – 34,14 €/mj.
753,00 € odmah + 25,00 € /24mj
- neograničeni internet
- neograničeni pozivi i SMS
- A1 Net Protect
Connect Biz – 27,29 €/mj.
829,00 € odmah + 25,00 € /24mj
- 20GB internet prometa
- neograničene min i SMS




