| Interna memorija | 512GB |
|---|---|
| Radna memorija | 512 GB |
| Kapacitet baterije | 5300 mAh |
| Procesor | Octa-core |
| Operativni sustav | Android 15 |
| Kamera – wide | 200MP |
| Kamera – ultrawide | 12MP |
| Kamera – telephoto | 50MP |
| Selfie kamera | 50 + 2MP |
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Rezolucija | 1280×2800 |
| Povezivost | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bežično punjenje | DA |
| Dimenzije uređaja | 160.8 x 76.1 x 8.1 mm |
| Težina uređaja | 205 g |
| Tip SIM kartice | Nano, eSIM |
| Dual SIM | DA |
| Sadržaj pakiranja | USB adapter, Upute za korištenje, Jamstveni list, Uređaj |
| Stanje uređaja | NOVI |
HONOR 400 Pro 512GB 5G
Sve cijene prikazane su s uključenim PDV-om.
Perfect Biz – 34,14 €/mj.
7,00€ odmah + 24,00 € /24mj
- neograničeni internet
- neograničeni pozivi i SMS
- A1 Net Protect
Connect Biz – 27,29 €/mj.
59,00 € odmah + 25,00 € /24mj
- 20GB internet prometa
- neograničene min i SMS


