| Interna memorija | 512GB |
|---|---|
| Radna memorija | 8 GB |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 4005 mAh |
| Procesor | Hexa-core |
| Operativni sustav | iOS 26 |
| Kamera – wide | 48MP |
| Selfie kamera | 12MP |
| Vrsta zaslona | OLED |
| Rezolucija | 1170 x 2532 px |
| Povezivost | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Dimenzije uređaja | 146.7 x 71.5 x 7.8 mm |
| Težina uređaja | 169 g |
| Tip SIM kartice | Nano, eSIM |
| Dual SIM | DA |
| Sadržaj pakiranja | Upute za korištenje, Jamstveni list, USB-C kabel za punjenje, Uređaj |
| Preporučena snaga adaptera | 15W |
Apple iPhone 17e 512GB 5G
Sve cijene prikazane su s uključenim PDV-om.
Perfect Biz – 34,14 €/mj.
383,00 € odmah + 25,00 € /24mj
- neograničeni internet
- neograničeni pozivi i SMS
- A1 Net Protect
Connect Biz – 27,29 €/mj.
459,00 € odmah + 25,00 € /24mj
- 20GB internet prometa
- neograničene min i SMS




