| Interna memorija | 512GB |
|---|---|
| Radna memorija | 12 GB |
| Tip baterije | Li-Ion Polymer |
| Kapacitet baterije | 6270 mAh |
| Procesor | Snapdragon 8 Elite Gen 5 Mobile Platform |
| Operativni sustav | MagicOS 10.0 |
| Kamera – wide | 50+200MP |
| Selfie kamera | 50MP |
| Vrsta zaslona | OLED |
| Rezolucija | 1256 x 2808 px |
| Povezivost | Bluetooth, Wi-Fi |
| Dimenzije uređaja | 161,15 x 75 x 8,4 mm |
| Težina uređaja | 213 g |
| Tip SIM kartice | Nano, eSIM |
| Dual SIM | DA |
| Sadržaj pakiranja | Upute za korištenje, Jamstveni list, USB-C kabel za punjenje, igla za SIM, Zaštitna folija, Uređaj |
HONOR Magic8 Pro 512GB 5G
Sve cijene prikazane su s uključenim PDV-om.
Perfect Biz – 34,14 €/mj.
513,00€ odmah + 25,00 € /24mj
- neograničeni internet
- neograničeni pozivi i SMS
- A1 Net Protect
Connect Biz – 27,29 €/mj.
589,00 € odmah + 25,00 € /24mj
- 20GB internet prometa
- neograničene min i SMS




