| Interna memorija | 512GB |
|---|---|
| Radna memorija | 8 GB |
| Tip baterije | Li-Ion Polymer |
| Kapacitet baterije | 7500 mAh |
| Procesor | Snapdragon 6 Gen 4 |
| Operativni sustav | MagicOS 9.0 |
| Kamera – wide | 108+5MP |
| Selfie kamera | 16MP |
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Rezolucija | 1200 x 2640 px |
| Povezivost | Bluetooth, Wi-Fi |
| Dimenzije uređaja | 161,9 x 76,1 x 7,76 mm |
| Težina uređaja | 189 g |
| Tip SIM kartice | Nano, eSIM |
| Dual SIM | DA |
| Sadržaj pakiranja | Upute za korištenje, Jamstveni list, USB-C kabel za punjenje, igla za SIM, Zaštitna folija, Uređaj |
HONOR Magic8 Lite 512GB 5G
Sve cijene prikazane su s uključenim PDV-om.
Perfect Biz – 34,14 €/mj.
3,00€ odmah + 10,00 € /24mj
- neograničeni internet
- neograničeni pozivi i SMS
- A1 Net Protect
Connect Biz – 27,29 €/mj.
7,00 € odmah + 13,00 € /24mj
- 20GB internet prometa
- neograničene min i SMS




